KH Sanok

Nowości
KH Sanok '6' 02.03.13r.

W dniu 02.03.13r. odbył się mecz w Humennym, odbyły się dwa mecze mecz KH Sanok '6' i '8'. Pierwszą tercję KH Sanok '8' przegrywał 3-0, ale mecz zakończył się 3-3.
Mecz KH Sanok '6' był bardzo ciekawy, bo KH Sanok przegrywał 0-1, ale Sanok zastał chwilową przewagę 3-1, lecz Sanok tym wynikiem długo niewygrywał, ponieważ niektóre bramki były strzelane w karnych.
W trzeciej tercji sekundę do końca zrobił karnego obrońca z KH Sanok, niestety dobrze dla drużyny KH Sanok, ponieważ wszystko zawdzięczamy bramkarzowi Mateuszowi Buczkowi, który obronił karnego.
Mecz zakończył się 6-6.

KH Sanok '5' 16.02.13r
.

Dnia 16.02 bieżącego roku, na wyjeździe w KTH Krynica odbyło się trzy meczy gdzie brało udział trzy drużyny, KTH Krynica, Comarch Cracovia oraz KH Sanok. Gdy mecz się odbył pierwsza połowa były ciekawa dla kibiców drużyny KH Sanok, gdy Sanok przegrywał 3-0, lecz szybką odpowiedź dla sędziów okazał Maciej Witan strzelając w ciągu 6 minut 4 bramki.Mecz KTH Krynica-KH Sanok zakończył sie 5:4, gdzie napastnik Maciej Witan z drużyny KH Sanok strzelił cztery bramki. W drugim meczu spotkała się Comarch Cracovia-KH Sanok, niestety zawodnicy i bramkarze z Sanoka nieporadzili sobie z zawodnikami z Krakowa. KH Sanok przegrał 8-2, gdzie napastnik Maciej Witan strzelił dwie bramki. Niestety te mecze niebyły wielka porażką, bo zagrali tam zawodnicy z KH Sanok '5' z zawodnikam KTH Krynica i Comarch Cracovia '6'. Nie mogło zagrać dziś KH Sanok '6', ponieważ odbył się ważniejszy mecz w Bardejovie.

KH Sanok '6' 16.02.13r.

Dziś dnia 16 lutego 2013r. w Bardejovie odbył się mecz w którym zagrało KH Sanok-HC Bardejov. W tym meczu niestety  KH Sanok przegrał 6-4, bez najważniejszego i najsprytniejszego zawodnika KH Sanok '6' napastnika Macieja Witana, który mógł sprowadzić do wygranej.

KH Sanok '5' 17.02.13r.

Dziś 17.02.13r. KH Sanok '5' wygrał z KTH Krynica 13-7, KH Sanok dziś już wygrał ze swoim rocznikem lecz dzień wcześnie również dobrze sobie radził ze starszym rocznikiem lecz nie odnieśli zwycięstwa.